Deze vraag kregen we van Arjen Verboom (De Pijler Lelystad) nadat ze daar de seminars Reis door het Oude en Nieuwe Testament hadden gevolgd. Natuurlijk!

Deze week gaf Gerwin de tweede avond van de serie ‘Kijken met andere ogen’. Deelnemers doken in het Nieuwe Testament en bekeken die door de lens van de toenmalige cultuur.

🎯 Het thema? ‘Heilig & onheilig en rein & onrein’. Dit onderscheid speelt in bijna elk NT-verhaal een belangrijke rol.

Hieronder de visual die tijdens de cursus gebruikt wordt om Leviticus 10:10 uit te leggen: ‘Jullie moeten onderscheid kunnen maken tussen wat heilig is en wat niet, tussen wat rein is en wat onrein.’(NBV)

Let op: heilig in combinatie met onrein is een NO GO, vandaar het ❌!

Over twee weken is de derde en alweer laatste avond in De Pijler. Uiteraard weer vanuit een ander thema.

👉 Is jouw kerk de volgende waar Gerwin deze cursus komt geven? Of wil je eerst meer informatie? Stuur ons dan een bericht via LinkedIn of mail naar gerwin@st-impact.nl.